o mnie

 Agata

  Magdalena

Hej! Nazywam się Agata Magdalena Brama, jestem dietetykiem i trenerem personalnym. Na co dzień pomagam swoim podopiecznym zmieniać nawyki żywieniowe i wdrażać aktywność fizyczną do ich życia.

Moi podopieczni to fantastyczna grupa osób, których celem jest poprawa swojego zdrowia oraz sylwetki. Zdaję sobie sprawę, że nawet najlepiej zbilansowana dieta oraz najlepiej ułożony trening nie zadziałają, jeśli nie będą dopasowane do Twoich preferencji i trybu życia. Dzięki współpracy ze mną możesz zadbać o swoje zdrowie, przy osiągnięciu swojej wymarzonej sylwetki. Chcę jak najszerzej propagować zdrowy tryb życia, ponieważ sama zdążyłam doświadczyć na sobie konsekwencji braku ruchu i nieodpowiedniej diety.

Poza blogowaniem, na co dzień zajmuję się układaniem diet, prowadzeniem treningów personalnych i zajęć grupowych w klubie Core Fitness w Warszawie, a także prowadzeniem warsztatów i wykładów związanych ze zdrowym stylem życia. Aktualnie jestem studentką na II stopniu kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Żywienie

Zbilansowane i urozmaicone żywienie to klucz do sukcesu. Najlepsza dieta to taka, którą jesteś w stanie długo utrzymać.

Treninig

Aktywność fizyczna powinna być nieodłącznym elementem życia. Odpowiednio dobrany trening pozytywnie wpływa na ciało i umysł.

Efekty

Połączenie diety i treningu pozwala uzyskać optymalne efekty.

Co dalej?

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną śmiało poprzez zakładkę kontakt.
Jesteś zdecydowany/a na współpracę? Zobacz moją ofertę współpracy